BAY iPTV

BAY iPTV

Rate this post

Yepyeni Bir iPTV Uygulaması BAY iPTV

Dublex iPTV Uygulamasında Yaşanan Lisans Sorunları Nedeniyle Şuanda Popüler Olan Bay iPTV Uygulamasına Nasıl iPTV Yükleyeceğinizi Anlatacağız.

Yükleme Adresi

Tıklayınız

Siteye Girdikten Sonra M3u URL Kısmına Bizlerden Satın Aldığınız M3u Dosya URL adresinizi Ardından TV Veya Uygulama Ekranında Yazan BAY iPTV MAC Adresinizi Yazınız

Playlist Name Kısmına Herhangi Bir İsim Verdikten Sonra Yükleyip Uygulamayı Yeniden Başlatınız. İşte Bu Kadar !

Not : Uygulama 7 Günlük Deneme Süresinin Ardından Sizlerden 10€ Gibi Bir Ücret Talep Etmektedir.

Veri Gizlilik Politikası

Çevrimiçi işlem formunuzun onaylanması, bu şartların geri alınamaz bir şekilde kabulü olarak kabul edilir.

1. Önsöz
BAYDECK web sitesi üzerinden yapılan tüm işlemler aşağıdaki online satış şartlarına tabidir. Bu web sitesi aracılığıyla gerçekleştirilen herhangi bir işlem, bu koşulların müşteri tarafından koşulsuz ve gayri kabili rücu kabul edildiğini varsayar.

2. Amaç
Bu şartlar, BAYDECK internet sitesi üzerinden yapılan online satışlar kapsamında tarafların hak ve yükümlülüklerini tanımlamayı amaçlamaktadır.

3. Satış
Müşteri BAYDECK web sitesine bağlanarak satın almak istediği abonelikleri seçer. Daha sonra kimlik bilgilerini doldurur, şartları kabul eder ve “Öde” butonuna tıklar. Böylece müşteri, ödeme bilgilerini tamamladığı ve ödemeyi doğruladığı Centre Monétique Interbancaire çevrimiçi güvenli ödeme platformuna yönlendirilir.

4. Ödeme Yöntemleri
İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapmak için müşteri aranarak güvenli ödeme sayfasında ödeme kartı bilgilerini girilir. İşlem banka tarafından kabul edildiğinde, hesabın borçlandırılmasına ilişkin mutabakat, işlem teyit tarihini takip eden iş günü içinde yapılır.

Kredi kartlarıyla çevrimiçi ödeme, tamamen güvenli bir ödeme hizmeti sunan Centre Monétique Interbancaire tarafından güvence altına alınmıştır.

Müşteri, ödeme doğrulaması sırasında seçtiği ödeme yöntemini kullanırken BAYDECK web sitesinde yeterli bakiyeye sahip olduğunu garanti eder.

Kredi kartı ile ödeme yapılırken, müşteri ile ihraççı bankası arasında ve BAYDECK internet sitesi ile bankası arasında akdedilen sözleşmelerde yer alan bu ödeme şeklinin şartları uygulanır.

EURO FİYATI GÜNLÜK DÖVİZ KURLARINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR

5. Veri Gizliliği
Online ödeme sırasında müşteriden talep edilen bilgiler online işlemin gerçekleştirilebilmesi için gereklidir. Gizlice tedavi edilirler. Müşteri, “BAYDECK, 54 rue tansift appt n: 1 agdel Rabat Maroc” adresine posta yoluyla veya [email protected] e-posta adresi üzerinden elektronik posta yoluyla talep göndererek kişisel verilerini inceleme veya düzeltme hakkına sahiptir. .televizyon

6. Ödeme belgesi
BAYDECK web sitesi hesabı için Centre Monétique Interbancaire çevrimiçi platformunda saklanan veriler, müşteri tarafından yapılan çevrimiçi işlem için ödeme kanıtı olarak kabul edilir.