Userbouquet Nedir?


Userbouquet Türkçe Karşılığıyla (Kullanıcı Buketi) Enigma2 Tabanlı Cihazlarda Örneğin ; Dreambox, Vu+ Serisi, Formuler, XTrend Gibi Cihazlarda Open ATV İmagesi (Eklenti) Sayesinde Kullanıcılara Hazır iPTV Listeleri Yüklemesine Yardımcı Olan Bir Kullanıcı Dosyasıdır..

Dosya Hazırlama

Dosyayı Kendiniz Oluşturabilir, Düzenleyebilirsiniz. Fakat Birazz Kodlama Becerisi İstemektedir. Kullanıcılara iptv Firmamız Hazır Olarak Dosyayı Vermektedir. Bu Sayede Müşteriler Sadece Dosyayı Ekleyip Cihazlarında Yayın İzlemenin Keyfine Varabilirler.

Dosya Güncellemesi

Cihazına Hazır Olarak Yüklediğiniz Userbouquet Dosyasının iPTV Firmaları Tarafından Otomatik Olarak Güncellemesi Şuanlık Mümkün Değildir. Ama Bunun Alternatifleri Var. iPTV Firmamız Bu Alternatifleri Desteklemektedir.

HDiPTV.ORG Eklentisi

Bu Oluşturduğumuz Eklenti Sayesinde Bir Uygulama İçerisinde Siz Değerli Müşterilerimize Otomatik Olarak Güncellenen Kanal Listesi Sunuyoruz. MAG Cihazlar Bibi Cihazın MAC Adresini Sistemimize Tanıtıp Bir Url Adresi Vermekteyiz.

SHH PUTTY Adresi

Bu Adres Sayesinde Putty Uygulaması Üzerinden FTP Aracılığıyla İşletim Sisteminize Yani Cihazınıza Yükleme Yapılabilmektedir. Bu Durum Güncel Kanalları Filmleri Dizileri İzlemenize Yardımcı Olacaktır.

NOT : Destek Ekibimiz Size En Hızlı Şekilde Yardımcı Olmak İçin Var. Herhangi Merak Ettiğiniz Başka Bir Konu Varsa İletişim Kısmından Bizlere Ulaşabilirsiniz.