bilgisayar için iptv

Windows Bilgisayarlar

Genelde En Çok Tavsiye Ettiğimiz Uygulama Windows İçin VLC Player. Ama Sürekli Olarak Sizin Linkinize Tıklayın Güncel Listeyi Bilgisayarınıza İndirmeniz Gerekiyor. Bu Yüzden iPTV Smartes Adlı Web Sitesinden Windows İçin Uygulamayı İndirip Kullanıcı Adınızla Giriş Yapın İzleyebilirsiniz. Windows Store’de Daha Fazla Uygulama Bulabilirsiniz. Yine’de Temkinli Olmanızda Fayda Var. Size Tavsiye Edilmeyen Uygulamaları İndirmeyin. Birçok Programın Arka Planınca Bilgisayarınıza Zararlı Yazılımlar Yüklenebilir. Bir Bakmışsınız Bir Bitcoin Madencisi Olmuşsunuz.

Linux Bilgisayarlar

Linux’dan VLC Player İle İzleyebilirsiniz. Görselliğe Önem Veren Birisi İseniz Yine Windows’da Olduğu Gibi iPTV Smartes Adlı İnternet Sitesinden Lunix İçin Programı İndirip Kurunuz. Size Verilen Bilgiler İle Girebilirsiniz.

MAC OS Bilgisayarlar

Apple Bilgisayarlar İçin Yine Diğer İşletim Sitemleri İçin Verdiğimiz Bilgiyi Size Buradan Sunuyoruz. VLC Player Veya iPTV Smartes Adlı Siteden İşletim Sisteminize Uygun İndirilebilir Dosyayı Kurup Keyifle İzleyebilirsiniz.