iPTV Smarters Pro

iPTV Smarters Pro

Rate this post

iPTV Smarters Pro

Android TV Ve Mobil Cihazların En Çok Tercih Ettiği Uygulamadır. Ücretli Ve Ücretsiz Reklamlı Olarak 2 Versiyonu Vardır. Yükleme Ve İzleme Konusunda Bizimle İletişime Geçiniz.

IPTV SMARTERS PRO NEDİR?

IPTV Smarters Pro, cep telefonu, android kutuları, Fire TV stick gibi android cihazlarında canlı TV, VOD, Dizi ve TV Yakalama izleme olanağına sahip olmak isteyen son kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş inanılmaz bir video akışı oynatıcıdır. ve diğeri. Bu video oynatıcı uygulamasının kullanımı kolaydır ve güçlü bir oynatıcı, çekici ve çok etkileyici bir düzen ve en önemlisi kullanıcı dostu ile oldukça verimlidir. Kullanıcılar çalma listelerini veya dosya/URL’lerini yüklemeyi veya Xtream UI API & Xtream Codes API Sürüm 2 veya üzeri ile oturum açmayı seçebilirler.

Kullanıcı, kendi kullanıcı adı, şifresi, sunucusu ile kendi içeriğine sahip olması gerektiğini veya TV servis sağlayıcısından dosya ve URL’leri yüklemesi gerektiğini hatırlamalıdır.

Yeniden Markalama – IPTV Smarters Pro’nun geliştiricisi olduğumuz için, müşterilerimize Logo, Uygulama Adı ve Paket Adını değiştirdiğimiz kişiselleştirilmiş bir sürümünü de sunuyoruz. Sunucu URL’sini uygulamaya kodlayarak istemcinin sunucusuna yapılandırılır. Bu, bir IPTV Uygulamasını birkaç saat içinde hazırlamanın hızlı yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir