MAG BOX PORTAL iPTV

MAG BOX PORTAL iPTV

Rate this post

Yararlı özellikler

Android TV Özellikli Olup iPTV Sistemimizi Desteklemektedir.

Android TV, entegre Google hizmetleri, modern bir başlatıcı, ses kontrollü uzaktan kumanda, kişiselleştirilmiş öneriler ve bir uygulama mağazası sunarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Google Asistan

Oynatmayı kontrol eden, sorularınızın yanıtlarını bulan, hava durumu tahminlerini getiren, tüm uygulamalardaki içeriği arayan ve kullanıcılarınızın favori abonelik hizmetlerindeki kanalları, filmleri ve TV şovlarını bulan sesli asistan. Tümüne, birlikte verilen sesle etkinleştirilmiş Bluetooth uzaktan kumandadaki bir düğmeye basarak kolayca erişilebilir.

Google Play Store’da 7.000’den fazla uygulama

MAG500A, Google Play Store’da 7.000’den fazla uygulama ve oyuna erişime sahiptir ve YouTube, MAGic Player (içerik oynatma uygulaması), MAGic Files (gelişmiş dosya gezgini), MAGic Audio (ses oynatıcı) ve Ministra Player ile önceden yüklenmiş olarak gelir.

Chromecast built-in

MAG500A kullanıcıları akıllı telefonlardan, tabletlerden ve PC’lerden TV’lerine video, müzik ve hatta oyunları yansıtabilir. Ek dongle’lara gerek yoktur: cihazların sadece aynı ağa bağlanması gerekir.

4K video, HDR ve HEVC

STB, 60 fps’de 4K HDR içeriği oynatabilir ve düşük bant genişliğine sahip bağlantılarda bile içerik oynatmayı sağlayan HEVC teknolojisini destekler.1

Widevine L1 ve Microsoft PlayReady SL2000

Widevine L1 ve Microsoft PlayReady SL2000 DRM sistemleri, operatörlerin içeriklerini korumasına ve telif hakkı sahipleriyle daha kolay pazarlık yapmasına olanak tanır.

Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı

Ethernet portu ve 802.11b/g/n/ac Wi-Fi modülü ile MAG500A, mevcut herhangi bir internet bağlantısını kullanabilir. Kablosuz aktarım hızı 540 Mbps’ye ulaşabilir.2

Dolby Digital Plusses

MAG500A, TV yayınlarını, şovları, filmleri ve konserleri Dolby Digital™ ve Dolby Digital Plus™ çok kanallı sesle oynatabilir. Doğrusal programlama, isteğe bağlı video (VoD) ve yerel olarak depolanan içeriği izlerken kristal netlikteki surround sesin keyfini çıkarın.3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir