Özel DNS Domain İle Engelleri Aşın


Özel DNS Domain Nedir?

Özel DNS Domain Adresi Size Ait Olarak Tanınan Ve Sadece Sizin Ve Arkadaşlarınızın Kullanabileceği Domain Adresidir.

Özellikle Türkiyede Yaşayan Kullanıcıların Alması Şartı Vardır. (Yeni Üyeliklerde)

Eski Üyelik Alan Müşterilerimizin Domain Adreslerini Tüm Müşteriler Kullandığından Engelleniyor. Her Hafta Güncel Link Almak Zorunda Kalmaktadırlar.

Örneğin : aaa.com ile başlayan linkler tüm müşterilerde olduğundan yetkililerde görebilmektedir. Bu yüzden aaa.om engellendiğinde tüm herkeste engelleniyor. (Türkiye’De Yaşayanlar İçin) Ancak Özel DNS Domain Sayesinde Size Özel bbb.com Olarak Domainler Verilecektir. Ve Sadece Size Ait Olduğundan Engellenemeyecektir.

DNS Domain İle iPTV Servisinin Süresi Aynı Mıdır?

Eğer Yeni Üyelik Aldıysanız. Sizin İçin Hem iPTV üyeliği Ve Hem DNS Domain Üyeliği Aynı Anda Alındığından Süreleri Aynı Gün Bitecektir. Mevcut Eski Müşteriler DNS Domain Aldığı Zaman iPTV Süreleri Ayrı DNS Domain Süreleri Ayrı Hesaplanacaktır.

Birden Fazla Arkadaşım Var Onlarda Benimle Birlikte Bu Özel Domaini Kullanabilir Mi?

Evet. Kullanabilirler. Sadece siz ve arkadaşlarınız bildiği için sorun olmayacaktır. Ve Artık Aşağıdaki Görselde Yazan Engellemelerle Karşılaşmayacak Sürekli Olarak Kullanacaksınız.


“Özel DNS Domain İle Engelleri Aşın” için bir cevap

  1. Merhabalar,
    Ben uzun yillardır üyeyim. Ancakö son zamanlarda renkler birbirine çok karışıyor ve kesinlikle can sıkıyorö izlenilmiyor.
    bu sorunu çözmeniz dileyle selamlar.
    Dursun Şimşek – Hollanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir