Smart iPTV

Smart iPTV

Rate this post

Smart iPTV

Smart iPTV Uygulaması En Çok Tercih Edilen iPTV Uygulamasıdır. Uygulamayı Yükledikten Sonra Bizimle İletişime Geçiniz. Yüklemeyi Uzaktan Yapabiliriz.

IPTV/OTT Sağlayıcıları için Zaman Kaydırma talimatları
IPTV/OTT sağlayıcısının sunucusunda bulunan arşivlenmiş programlama (Time Shift) için destek eklemek mümkündür.

IPTV/OTT sağlayıcısıysanız, arşivlenmiş programlama desteğini aşağıdaki şekilde uygulayabilirsiniz:

Belirli bir kanal için zaman kaydırma desteği eklemek için M3U oynatma listenize timeshift=”1″ özelliğini ekleyin; burada 1, kanal için kullanılabilen zaman kaydırma günlerinin sayısıdır (şu anda 15’tir, ancak gelecekteki uygulama sürümlerinde eşleşecektir). Çalma listenizde zaten uygulanmışsa, lütfen kendi zaman kaydırma özelliğinizi e-posta ile sağlayın.
Akış URL’sine eklenen Unix Zaman biçimi parametresini (saniye cinsinden) kullanarak kanal akışlarındaki zaman ipuçlarını düzenleyin. Örneğin, http://our.stream.url:8080/some_stream_info/?utc=1425988050&lutc=1425988225, burada utc=1425988225, URL’ye eklenen Salı, 10 Mart 2015 11:47:30 GMT tarihidir kullanıcı, geçerli gün veya geçmişteki gün için EPG listesini kullanarak belirli bir programı seçtiğinde, uygulama tarafından otomatik olarak (15 gün öncesine kadar). Ayrıca, geçerli saati belirten URL’ye isteğe bağlı başka bir parametre lutc=1425988225 eklenir. Tam arşivlenmiş akış URL’sini belirli bir zamanda başlaması gereken VLC uygulamasına yükleyerek arşivlenmiş programlamanın işlevselliğini kontrol edebilirsiniz. Gerekli Unix Zamanını bulmak için Epoch Converter’ı kullanın.
Akışlarınız için belirli bir timeshift URL yapılandırmanız varsa, uygulamadan istenen URL’den “utc=” işaret noktalarını aldığınızda, gerekli URL yapısını çıkarabilmeniz için sunucu tabanlı komut dosyaları aracılığıyla gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir