Kaliteli HDiPTV

Yılların Verdiği Tecrübeyle Sizlere Hizmet Sunmaya Devam Ediyoruz. Yüksek Bant Genişliği Düşük Ping Değeriyle Sizlere Hızlı Ve Akıcı Olarak Streaming Hizmeti Veriyoruz. Binlerce Kanal, Dizi, Film Kolaylıkla İzleyebilirsiniz. Destek Hizmetimiz Sayesinde Sizlerin En Kısa Sürede Sorunlarınıza Çözüm Olacaktır. Kanal Bilgisi Ve Diğer Merak Ettiğiniz Konular Hakkında Bizlere Yazmaktan Çekinmeyin.

15 Gün İade Garanti

Müşteri Memnuniyeti Açısından Sizlerin Yayınlarımızı Denemeniz İçin Belirli Bir Süre Hakkı Tanımaktayız. Bu Süre İçerisinde Bizim Hakkımızda Daha İyi Fikir Edineceksiniz. Dilediğiniz Cihazdan Dilediğiniz Vakit İzleyebilmek İçin Müşteri Hizmetlerimize Yazabilir Ve Bilgi Alabilirsiniz. HDiPTV Sizin İçin Çalışmaktadır.

Kesintisiz Hızlı Sunucular

Yük Dengeleme Sistemi İle Hangi Ülkedeyseniz Sizin İçin En Uygun Olanı Size Sunmaktayız. Bu Sayede Düşük Gecikmeyle Uydudan İzler Gibi Evinizden TV Keyfini Yaşayacaksınız. Donma Takılma Sorunlarını Kafaya Takmanıza Gerek Yok. Herhangi Bir Bakım Çalışması Öncesi Sizlere Bilgi Sağlamaktayız.

Müşteri Bilgilendirme Sistemi

Acaba Kanal Listem Güncel Mi? Bu Soruyu Birçok iPTV Kullanıcısı Kendisine Sormaktadır. Bu Yüzden HDiPTV Ekibi Özel Yayını Olan Duyuru TV Kanalını Günlük Olarak Takip Edebilir, Yeni Eklenen İçeriklere Ve Duyurularımıza Ulaşabileceksiniz. Bunun Yanı Sıra Telegram Ve Whatsapp Hattından Önemli Bilgilendirmeler Yapmaktayız. Bizlere İletişim Kısmında Bulunan Bağlantılardan Ulaşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Yayıncılık

Yayınlarımız SD, HD, UHD Ve 4K 50 Fps Olarak İzlenebilmektedir. Dolby Ses Sistemi Destekli Film Ve Dizileri Kolaylıkla Uygulama Menünüzden Bulup İzleyebilirsiniz. Yükleme Konusunda Sitemizde Bulunan Nasıl Yüklenir Adlı Menüden İzleyebileceğiniz Cihazları Bulabilirsiniz. Keyfinizden Ödün Vermeyin.

Çoklu Cihaz Desteği

Birden Fazla Cihazdan İzleyebilirsiniz. Aile Paketimiz Sayesinde Aynı Ev İçerisinde Farklı Cihazlardan Aynı Anda Yayınlarımızı İzleyebileceksiniz. Müşteri Odaklı Olan HDiPTV Seçebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

iPTV Yayın Bilgisi Ve İçerikleri

iPTV İzleyicilerimiz İçin EPG (Yayın Bilgisi) Ve Kanal Logolarıyla İçeriğinizi Daha da Zenginleştiriyoruz. Bunun İçin Kullandığınız Cihaz Ve Uygulamanın Desteklemesi Yeterlidir. Sizde Şimdi Satın Alın iPTV İzlemenin Keyfini Yaşayın. Paket İçerikleri Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişim Kurunuz.

Güvenli Ödeme Hizmeti

Kullanıcılarımız Daha Güvenli Bir Şekilde Ödeme Yapabilmesi İçin Sadece Paypal Ve Kredi Kartı‘nı Desteklemekteyiz. Herhangi Bir Uyuşmazlıkta Sizlere Daha İyi Hizmet Vereceğimizden Emin Olabilirsiniz. Diğer Ödeme Bilgileri Bize Yazın.

Fiyat Listemiz

Fiyat – Listesi

Description

3 AY Paket – 25€

Canlı TV Yayınları

Belgesel Paketi

Film, Dizi Paketi

HD Vip Kanallar

7000 Canlı TV

10.000 İçerik

6 AY Paket – 35€

Canlı TV Yayınları

Belgesel Paketi

Film, Dizi Paketi

HD Vip Kanallar

7000 Canlı TV

10.000 İçerik

12 AY Paket – 60€

Canlı TV Yayınları

Belgesel Paketi

Film, Dizi Paketi

HD Vip Kanallar

7000 Canlı TV

10.000 İçerik

Duble 12 AY – 75€

Canlı TV Yayınları

Belgesel Paketi

Film, Dizi Paketi

HD Vip Kanallar

7000 Canlı TV

10.000 İçerik